Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu 0
AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu 1
AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu 2
AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu 3
AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu 4
AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu 5

AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu

€80.89

Tagi: dzied basu tilts, sonoff th10 ar sensoru, hf swr mērītājs, antenas swr, radio raidītājs uhf, vhf, kanālu antenu analyz, fr ģitāras tilts, BAOFENG S5 Plus, swr mērītājs, SWR.

Daudzums

SKU: w128

AYT-1 1-1000MHz 1 ghz RADIOFREKVENČU KANĀLU Pārdomu Tiltu RF Virziena Tilts RF Tīkla Mērījumu

Produkta Apraksts

Apraksts:

Elektriskā tilts ir sensora mērīšanas pārdomu koeficients, ko izmanto radio frekvenču tīkla mērījumi.Izejas atstaroto signālu ir tā amplitūdu un fāzi, un funkcijas, plaša frekvenču un augsto skaņas.Vienkārši piemērot šo tiltu var apvienot ar radiofrekvenču spektra analizators vai frekvences tīrīšanas iekārta ar sekošanas avots, kas var izmērīt atdevi zaudējumu ierīces un pārdomas par visu frekvenču joslu.Piemēram, vektoru voltmetrs vai vektoru sprieguma mērīšanas ierīci plus signāla avotu var precīzi izmērīt Ķēdes vektoru pretestība, pabeigta testēšanas un atkļūdošanas RF atbilstošas shēmas.Plaši izmanto antenu, mērīšanas un atkļūdošana, radio frekvenču ķēdes un radio, televīzijas un sakaru iekārtas, mērīšanas un atkļūdošana.

Ar skaņas šim tiltam ir ≥35dB visa iedaļa, ≥40 db vidū un zemas frekvences.

Specifikācijas:

- Modelis: AYT-1

- Frekvenču diapazons: 1MHz-1GHz (1-1000MHz)

- Raksturīgā pretestība: 50Ω

- Directionality: ≥35dB

- Maksimālā ieejas jauda: ≤0,2 W

- Ievietošanas zudumu: 6.5 dB±0.5 dB (no ieejas beigām mērījumu beigas)

- Savienotājs tips: ieeju, izeju un mērīšanas termināls ir visas N Sieviešu

- Produkts Izmērs: 95 x 65 x 32 mm (Gxpxa)

Paketē Iekļauts:

- 1 x Komplekts Pārdomu Tiltu

Piezīme:

- Trim N-galvas tilti tiek nosūtīti pēc noklusējuma.Ja versija ar SMA pārbaudes ostās ir nepieciešams, lūdzu, sazinieties ar mums.Paldies!

- Citi posteņi attēlotie nav iekļauti iepakojumā.

Vispārēju Lietošanu Pārdomu Tiltu:

1. Atstarojoša Tilta Virziena Self-kalibrēšanas:

1.1 Izejas izsekošanas signāla avots pārdomu elektriskā tilta uz spektra analizatora.Frekvenču spektra analizators ir iestatīts uz 1~1000MHz līmenis ir 100MHz uz nodaļu un izejas amplitūda izsekošanas signāla avots ir 0dBm (arī citi, iespējams, šādi tiek novērtēti pēc 0dBm produkciju).

1.2 DUT beigām atstarojošs tilts (ierīce gala testa) ir atvērts. (Nekas nav pievienots, biežums ir zems, un nav augstu prasību.Tas var būt gadījums biežums ir augsts, prasības ir augstas, un nazis ir saistīts, jo tur ir testa beigām sejas (pozīcija atsauces), ārējā diriģents kapacitāte, kad iekšējais kodols ir atvērt...utt., nevar N Vienkāršu open circuit), 1 ghz signāla nav liela, mēs vienkārši atveriet N bloku.Piezīme spektra analizatora amplitūdas.Kā redzams attēlā -14dBm.

1.3 Self-kalibrēšanas Pārdomu Tiltu:

Ar DUT tiek izbeigts ar 50 omu slodzes precizitāte lai redzētu, cik amplitūdas, mērot, spektra analizators ir samazinājies.Jo lielāks, jo labāk.Zem 1GHz, piliens 35dB ir uzskatāms par pieņemamu, un 40 db tiek uzskatīta par lielisku. 30dB ir vaina.Ja frekvences ir vairākas GHz, to var izmantot arī ap 30dB.Ja frekvences ir vairākas GHz, tas nav viegli, lai sasniegtu 30dB.Amplitūdas piliens var saprast šādā veidā.Ja 50 omu slodzes precizitāte un atbilstošo 50 omi (utt.) ar atstarojošu tilts ir pilnīgi ideāla, tad atstarojošo tilts ir pilnīgi sabalansēta un nav izejas, tas ir, amplitūda kritums ir bezgalīgs, protams, tas ir neiespējami.Kā redzams attēlā, divas augstas precizitātes slodzes ir savienots ar spektra analizatoru, un gan amplitūdas ir zem -50dBm, kas ir lielāks nekā 36dB, (-14-(-50)=36), tas ir, skaņas atstarojošās tilts ir labāk nekā 36dB.Virziena self-kalibrēšanas rezultāta ir kvalificēti.

Vēl 50 omu Slodzes Precizitāte Piekrauts Self-kalibrēšanas Rezultāts:

Ja nav 50 omi precizitāti slodze vai slodzes precizitāte nav pietiekami daudz, šis solis, self-kalibrēšanas var būt pilnīgi izlaiduši.

2. Pasākums atgriešanās zaudējumu ierīce, ar pārbaudes (return loss, pārdomu koeficients, stāv vilnis koeficientu var aprēķināt, savstarpēji viens var ieskaitīt pārējās divās), Ja vairāk nekā atgriešanās zaudējumi ir 20dB, tad pārdomu koeficients ir 0,1, pastāvīgā vilnis attiecība ir 1.22, izmantojiet formulas , Programmatūras, diagrammas, var būt ērtāk par savstarpēju aprēķinu.

2.1 Pasākuma faktisko antenas parametri.Kā redzams attēlā, antenas saskaņā tests ir 432MHz nelielu antenu.

1~1000MHz

20MHz Uz Režģa

Var redzēt, ka pie centra frekvenci, antenas atgriešanās zaudējumi ir aptuveni 20dB (par divām nodaļām, katrā vertikālā 10dB), tas ir, pārdomu koeficients ir 0,1, pastāvīgā vilnis attiecība ir 1.22; antenas atgriešanās zaudējumi ir 10dB (pārdomu koeficients 0.32, stāv vilnis attiecība 1.92) joslas platumu, kas ir par 20MHz (divi puse tīklu), tas ir, joslas platums ir vismaz 10% no enerģijas tiek atstarota ir 20MHz.

2.2 Mērīšanas Ierīces:

Pievienojiet blue label ierīces, kā parādīts attēlā, amplitūda ir aptuveni -34dBm, tas ir, atgriešanās zaudējumi ir aptuveni 20dB.

Kādas ierīces?Kā redzams attēlā, tas ir 10dB (biežums līdz 12.4 GHz) attenuator.

Atgriešanās zaudējumi ir 20dB, kas ir divas reizes lielāks par 10dB.Par laimi, šī izpratne var sapratu.Signāls iet no DUT tilta pa 10dB attenuator open circuit (otru galu attenuator nav savienots).Kas ir atklātā vidē.Atklātā shēma ir S11. 1. Atklātā shēma ir kopējās pārdomas atpakaļ, un atstarotā signāla open circuit atgriežas DUT termināļa tilta pa 10dB attenuator, kas attenuates kopā 20dB.Tas nav faktiski nozīmē Atgriešanos Zaudējumi (Return Loss).  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ
  • Sertifikācija: CE