Ienākt Reģistrēties

produkts Detaļas

5gab 10pcs/Daudz Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Eng OS Mordem Maršrutētāju 0
5gab 10pcs/Daudz Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Eng OS Mordem Maršrutētāju 1
5gab 10pcs/Daudz Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Eng OS Mordem Maršrutētāju 2
5gab 10pcs/Daudz Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Eng OS Mordem Maršrutētāju 3
5gab 10pcs/Daudz Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Eng OS Mordem Maršrutētāju 4
5gab 10pcs/Daudz Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Eng OS Mordem Maršrutētāju 5

5gab 10pcs/Daudz Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Eng OS Mordem Maršrutētāju

€73.37 €37.42

Tagi: vsol olt, onu xpon, epon, gpon onu, ftth rīks, gpon ceļā, godu, onu, liels kuteri, ax3.

Daudzums

SKU: w165266

Laipni Pārsteigums--> Noklikšķiniet uz " Seko Man ", lai iegūtu vēl vairāk 1% atlaide :D Baudīt o _O

PAZIŅOJUMS:

1.Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav iekļautas mērķa maksu no pircēja puses.

2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc pasūtījuma.

3.Valstīs, kā Brazīlija, Meksika: E-pakešu un Ķīnas ziņu piegādes laiks var būt aptuveni 20-90 dienas. 4.Tps: Vispārējā sārma AA baterijas, kas vairs nav nodrošināti ar mašīnu, izvairītos no akumulatora piegāde līdz muitas pārbaudei.Saskaņota ar litija akumulatoru tiks nosūtīts kā iekasē preces, muitas gaidot risks joprojām pastāv, un, lūdzu pacietīgi gaidīt.Paldies par jūsu sapratni.

5gab/Daudz HG8245C Bezmaksas piegāde Atjaunotas Huawei HG8346M 8245A 4FE+2POTS+WiFi EPON GPON XPON wifi ONU FTTH Mordem Maršrutētāju angļu valodā sistēma

Piezīmes:

Parasti , ONU būs darbojas stablely daudzus gadus bez problēmām.Šī ONU izskats ir ap 80% jaunu (Gandrīz jauns ), funkcija pilnīgi normāli un pieejams.Ja jums ir prātā appearnce , pls sazinieties ar mums un padarīt vairāk apstiprinājumu.

Mēs izmantojam jaunu ONU Modelis produkta Video vai Attēlu, kas parāda labāku refenrence.Piegādes Pienākumam var būt ar nedaudz atšķirība appreance .Ja jūs vēlaties iegādāties pavisam jaunu pls sazinieties ar mūsu servisa tiešsaistē jaunu URL saites.

Testēšana būs darīt vēlreiz, lai Apstiprinātu funkciju OK, pirms iepakojumu un kuģniecības ārā.

Visas kvalitātes problēma produkta funkcija pati par sevi, jo jūs esat saņēmis, sazinieties ar mums par brīvu nomaiņa.

Strāvas adapters , pls sazinieties ar mums, lai MUMS/ES/UK/AU tipa apstiprinājumu.

Modeļa izvēle:

Apraksts

Huawei gpon ont HG8346m GPON ONT sērijas iekārtas ir ražotas un izstrādātas ar Huawei uzņēmums, kas ir līderis FTTH/ FTTO platjoslas piekļuves tīklu jomā.Tie ir pareizi vadāmību pievienot, izmantojot funkcijas, piemēram, augstas joslas platuma, augstu uzticamību, zemu enerģijas patēriņu un apmierināt lietotāju prasības platjoslas piekļuves, balss, datu un video utt.

Huawei GPON ONU HG8346m ar 4FE ostām+2*tālruņa ports+wifi, ar 2 antenām high gain wireless funkciju

Ar HG8346M, optiskais tīkls termināļa (ONT), ir high-end mājas gateway FTTH solution.By izmantojot GPON tehnoloģiju, ultra-platjoslas piekļuve ir nodrošināta mājas un SOHO lietotājiem.

Ar HG8346M iezīmes augstas veiktspējas pāradresācijas iespējas, lai nodrošinātu lielisku pieredzi darbā ar VoIP, Internetu un HD video pakalpojumiem.Tāpēc HG8346M nodrošina perfektu gala risinājumu un nākotnē orientētu pakalpojumu atbalsta iespējas FTTH ieviešanu.

Ar HG8346M Sniedz angļu firmware un ES, ASV, apvienotajā KARALISTĒ, ĀS Strāvas adapteri jūsu izvēles.

Produkta Informācija

GPON Interfeiss: 1 *GPON saskarne (SC/UPC)

Pārraides Ātrums: 2.488 gb / s pakārtots un 1.244 bps posma

LAN: 1GE+3FE ar RJ-45 savienotājs

WIFI :2.4 G wirless iekšā antena

VOIP: 2

USB: 1

Produkta Feat ures

Ļoti drošu siltuma izkliedi dizains garantē to stabilu darbību.

Pilna pakalpojumu pieejamības iespējas, kas raksturo augsta joslas platuma, augstas veiktspējas, augstas uzticamības, un vienkāršu darbību, vadību un uzturēšanu (OMCI/TR-069), kas atbilst nepārtraukti mainās klientu prasības, aizsargā mantojums ieguldījumu, kā arī uzlabo tās vērtību, operatora tīkla.

Divkāršā attēlu, kas nodrošina nepārtrauktu pakalpojumu laikā programmatūras lejupielāde vai modernizāciju, tādējādi uzlabojot programmatūras uzticamību

Ļoti uzticamu zibens aizsardzības konstrukcija nodrošina zibens un pārsprieguma aizsardzība, 4 kV adapteris, 1,5 kV Tālruņa saskarnes, un 1,5 kV Ethernet porti.

Tehnika Parametrs

Tehniskie dati

Apraksti

Šķiedras ostas

1 GPON interfeiss, 4FE+2POT+1USB+WIFI,SC single-mode,

Lejpus ātrums ir 2,5 gb / s, Pirms likmi 1.25 gb / s

Viļņa

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Optisko dzīslu saskarne

SC/UPC

RX jutība

WLAN

IEEE802.11b/g/n,2*2 MIMO, 2.4 GWIFI,iebūvētā antena(2 dbi)

LAN

1*10/100/1000Mbps adaptīvā Ethernet porti, full/half duplex, RJ45 interfeisu

Apgrozījums

Lejpus 950Mbps,Pirms 930Mbps

ONT Atklāšanas un Izolācija, Aktīva/Pasīva Huligāniem

L2 pāradresācijas iespējām

100 Mbit/s, lejupstraumes (ar jebkura garuma paciņas)

100 Mbit/s posma (ar jebkura garuma paciņas)

IPv4 L3 pāradresācijas iespējām

2Gbit/s ar jebkuru garumu, pakešu lejteces virzienā

1Gbit/s ar jebkuru garumu, pakešu posmā virzienā augšup pret straumi

IPv6 L3 pāradresācijas iespējām

2Gbit/s ar jebkuru garumu, pakešu lejteces virzienā

1Gbit/s ar jebkuru garumu, pakešu posmā virzienā augšup pret straumi

Konfigurācijas metodi

NMS, Web, vai TR069

Balss protokols

SIP, H. 248

LĪDZSTRĀVAS

Adapteris ievade: 100-240 V AC, 50 - 60 Hz ; Adaptera izvades: 11 – 14 V DC, 1 A

Poga

Atiestatīt jaudu

Jauda

≤8W

Darbība

Darba temperatūra: -0-+40 ℃ darba mitrums:5-95%(nav kondensācijas)

Izmērs

280*240*85mm(garums*platums*augstums)

Neto svars

≤0,8 Kg

Huawei FTTH

Saistītie produkti

Huawei EPON/ GPON CEĻĀ

Huawei GEPON CEĻĀ

HG8010 EPON ONT, 1*LAN angļu Firmware

HG8310 EPON ONT, 1*LAN angļu Firmware

HG8110 EPON ONT, 1*LAN+1*Balss angļu Firmware

HG8120 EPON ONT, 2*LAN+1*Balss angļu Firmware

HG8240 EPON ONT, 4*LAN+2*Balss angļu Firmware

HG8346R EPON ONT, 4*LAN+2*Balss+WIFI angļu Firmware



  • Savienotāja Tips: SC/UPC
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Strāvas Padeve: ES, ASV, APVIENOTAJĀ KARALISTĒ, ĀS,
  • Modeļa Numurs: HG8145C EPON GPON XPON
  • Pieteikums: FTTH FTTB FTTX Tīkla
  • Saderīgs: Ciena
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Sertifikācija: EPA
  • Izmērs: ONT
  • Zīmola Nosaukums: Joinwit